Haber

Cihat Dağdeviren kimdir? Adıyaman’ın yeni Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren kaç yaşında, nereli? Cihat Dağdeviren hayatı ve biyografisi!

Cihat Dağdeviren kimdir? Sorusu, Resmi Gazete’de yayınlanan atamaların ardından gündemdeki sorular arasında yer alıyor. Yeni İzmir Emniyet Müdürlüğü Celal Sel Dinç ile ilgili detaylar birçok kişi tarafından araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla çıkarılan kararnameye göre 52 ilin emniyet müdürleri değişti. Peki Cihat Dağdeviren kimdir? Adıyaman’ın yeni Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren kaç yaşında, nereli? Cihat Dağdeviren hayatı ve biyografisi!

CİHAT DAĞDEVİREN KİMDİR?

İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamlayan Cihat Dağdeviren, polis akademisinden dereceyle mezun oldu. Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde görev yapan Cihat Dağdeviren, birçok ilçede ilçe emniyet müdürü olarak da görev yaptı. Dağdeviren, İstanbul’da emniyet müdür yardımcısı, Bakırköye ilçesinde emniyet müdürü olarak görev yaptı. 2 Ağustos 2023 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

catalzeytinhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu