Haber

Cumhur İttifakı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hatipoğlu, Alpu’yu Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı’nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Nebi Hatipoğlu, Alpu ilçesini ziyaret etti.

Hatipoğlu, ilçedeki ittifak paydaşlarıyla buluştuktan sonra halk pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluşarak halkın ihtiyaç ve beklentilerini dinledi.

Nebi Hatipoğlu, açıklamasında şunları söyledi:

“Eskişehir’de hizmet vermeme zihniyeti, merkezde olduğu gibi ilçelerde de büyük sorunlara neden oluyor. İnşallah 31 Mart’ta kazanıp tüm sorunlarınızı çözeceğiz. Eskişehir’de 25 yıldır hizmet vermeme zihniyeti var. Bu zihniyet sadece Eskişehir’de gerekli çalışmaları yapmamakla kalmıyor, vatandaşlarımızı mağdur etmeye de devam ediyor. İnşallah 31 Mart’ta belediyeyi devraldığımızda, Eskişehirli kardeşlerimizin mağduriyetlerini giderip, Eskişehir’de rahat yaşamalarını sağlayacağız. .

Elbette yapacak projelerimiz var. Köylülerimize, çiftçilerimize bakış açımız çok farklı. İnşallah köylerimizde, ilçelerimizde yapılabilecek her şeyi yapacağız. Bunlardan biri de Eskişehir’in mezbaha sorununu çözmek olacak. Eskişehir’de mezbaha bulunmamaktadır. Yani mezbahası olmayan bir şehir var ve kimse bundan bahsetmiyor. Elbette bunları zaman zaman anlatıyoruz ve anlatacağız ama başkaları da anlatacak, ‘Ben şunu yapacağım, bunu yapacağım’ diyecek. Biz burada diyoruz ki, ‘Arkadaş, 25 yıldır bunu neden yapmadılar?’ sorusunu vatandaşlarımıza sormamız gerekiyor. “Eskişehir’in 25 yıllık hizmetsizliğine belediye olarak son vereceğiz.”

Ziyaretlerde AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İsmail Candemir, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Cumhur İttifakını oluşturan partilerin ilçe başkanları ve Alpu Belediye Başkanı adayı Alpaslan Kokulu da hazır bulundu.

Hatipoğlu, Alpaslan Kokulu’yu işaret ederek, “Alpaslanlı kardeşlerimizin, Alpaslan kardeşimizin arkasında duracağına ve onu lider yapacağına inanıyorum.” İfadesini kullandı.

develi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu