Haber

Eren Tunalı: “Bursaspor taraftarsız düşünülemez”

Bursaspor’un genç futbolcusu Eren Tunalı, “Çorum FK maçında hedefimiz kesinlikle üç puan. Taraftarımız arkamızda olursa maçı kazanırız. Bursaspor taraftarsız düşünülemez.”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bursaspor’un genç futbolcusu Eren Tunalı, Batman Petrolspor ile Çorum FK maçıyla ilgili “Batman çok zor bir deplasman maçıydı. Böyle üç puana ihtiyacımız vardı. Saha ve hava şartları bizim için zor. özellikle doğu bölgesinde ama “Önemli olan üç puandı ve üç puan aldık. Şimdi Çorum FK maçına bakacağız. O maç için hedefimiz kesinlikle üç puan. İyi hazırlanıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamlayıp Çorum FK maçını en güzel şekilde geçireceğimize inanıyorum.”

“Sakin bir şekilde aramızda olmalılar”

Taraftarla ilgili görüşlerini de paylaşan Eren Tunalı, “Taraftar bizim için her zaman itici güç oldu. Şampiyonluk yılı da dahil. Bu kulübün en büyük yapı taşlarından biri. Bursaspor taraftarsız düşünülemez.” Çorum FK maçında arkamızda daha sakin durmalarını ve bize destek olmalarını istiyoruz. Seyircimizi her maça bekliyoruz” dedi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu