Haber

Genç Delhi’deki Spor Salonunda Elektrik Çarpmasından Öldü

Hindistan’ın başkenti Delhi’nin kuzeyindeki Rohini kentinde 24 yaşındaki adam, spor Spor salonunda koşu bandında koşarken elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Polis spor salonu sahibini ihmali nedeniyle tutukladı.

Saksham Pruthi olarak bilinen 24 yaşındaki merhum BTech mezunuydu ve Gurugram’daki bir şirkette çalışıyordu. Rohini, Saksham’ın 19. Bölgesinde yaşıyordu ve Rohini’nin 15. Bölgesindeki Gymplex Fitness Zone’da antrenman yapıyordu.

Olay, Salı günü sabah 7:30 sıralarında Saksham’ın spor salonundaki koşu bandında koşarken meydana geldi. Egzersiz yaptıktan sonra dinlenmek için oturdu ama kısa süre sonra yere yığıldı. Hemen hastaneye kaldırıldı, ancak doktorlar onun öldüğünü bildirdi.

Otopsi raporunun alınmasının ardından polis ölüm sebebinin elektrik çarpması olduğunu doğrulayarak ailesine haber verdi.

AİLE İHMAL İDDİASI

Saksham’ın annesi, olayın spor salonu sahibinin ihmali sonucu meydana geldiğini iddia etti. “Sabah 6’da elma yedi ve spor salonuna gitti. Daha sonra olayı anlatan bir telefon aldık. Oğlum için adalet istiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu