Yaşam

Hangi kanalda olacak? Beyazıt Öztürk’ün Ekranlara Dönen Programlarının Detayları Belli Oldu

Dün televizyon dünyasının en heyecanlı olayı Beyaz Show’un yıllar sonra geri dönecek olmasıydı. Beyazıt Öztürk’ün efsane programı geri dönmek için gün sayarken Sina Koloğlu’ndan güzel bir haber geldi. Sina Koloğlu, Beyazıt Öztürk’ün sunacağı programlarla ilgili bomba açıklamalarda bulundu.

KAYNAK: Sina Koloğlu

Kaynak:https://twitter.com/kologlusina

Türk televizyonunun en sevilen sohbet programlarından biri olan Beyaz Show, 2018 finaliyle hepimizi üzdü.

Beyaz Show’un ardından birçok yeni talk show yayınlansa da hiçbiri Beyazıt Öztürk’ün yerini dolduramadı ve Öztürk’ün dün yaptığı açıklama herkesi heyecanlandırdı.

Beyaz Show’un 5 yıl aradan sonra ekranlara döneceğini açıklayan Öztürk bize en büyük hediyeyi verdi.

Ne zaman ve hangi kanaldan yayınlanacağına dair bir bilgi verilmezken, gazeteci Sina Koloğlu Beyaz Show hakkında bomba açıklamalarda bulundu.

Beyaz Show’un 7-8 bölüm süreceğini ve TV8 ekranlarında yayınlanacağını açıklayan Koloğlu, Beyaz Show ile birlikte bambaşka bir programın geleceğini de duyurdu.

Televizyonların en unutulmaz yarışma programlarından biri olan Passaparola’nın da geri döneceğini anlatan Koloğlu, Passaparola’yı Beyazıt Öztürk’ün sunacağını ve MasterChef öncesi her gün yayınlanacağını belirtti.

İşte Koloğlu’nun o paylaşımları:

Beyaz Show’un kısa ömürlü olmasına biraz üzülsek de Passaparola’nın dönüşü çok sevindirici bir haber. İki program ne zaman başlayacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu