Haber

Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanlığını devralan Kilci ve Eski Belediye Başkanı Tekin, Başkan Altay’ı Ziyaret Etti

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANLIĞINI DEVREYE ALAN KİLCİ VE BİR ÖNCEKİ LİDER TEKİN, LİDER ALTAY’I ZİYARET ETTİ

 

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan Gençlik Meclisi başkanlığını devralan Salim Can Kilci ve önceki lider Ali Cahit Tekin, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.


Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nde yeni dönem heyecanı yaşanıyor.

Büyükşehir Gençlik Meclisi’nde başkanlık görevinin tamamlanmasının ardından yeni başkan Salim Can Kilci ve önceki lider Ali Cahit Tekin, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Önder Altay, Gençlik Meclisi Başkanlığı görevini devralan Salim Can Kilci’yi tebrik ederek başarılar diledi ve Ali Cahit Tekin’e bugüne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Altay, “Konya Model Belediyecilik” anlayışıyla gerçekleştirdikleri her çalışmada gençlere farklı bir pencere açtıklarını belirterek, gençlere her zaman destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu