Teknoloji

Samsung, sınırlı sayıda üretilen Galaxy Watch6 Classic Astro Edition’ı tanıttı

Samsung Türkiye’nin İstanbul Üniversitesi Gözlemevi’nde düzenlediği etkinlikte tanıtılan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, geçmişle geleceği bir araya getiren tasarım yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Bu özel akıllı saat, bilimin temellerinin atıldığı bu coğrafyada geçmişi onurlandırırken geleceğe ilham verme vizyonunu taşıyor.
 
Bilim adamlarının hayatı anlamak ve açıklamak için geliştirdiği, zamanı bilmenin ve yolu bulmanın en değerli araçlarından biri olan usturlaptan ilham alan, zamanı, tarafı, güneş ve ay evrelerini gösterme özelliğiyle akıllı saatin tasarımı yapıldı. Zamansal doğruluğu çağdaş estetikle birleştirir.
 
Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, çağdaş tasarımı ve özel yazılım özellikleriyle astronomi meraklıları için harika bir seçenek olarak öne çıkıyor. Saatin kadranında yer alan pusula özelliği, antik ölçüm cihazlarına saygı duruşunda bulunarak kullanıcıların güneş ve ayın hareketlerini doğrudan bileklerinden takip etmelerine olanak tanıyor. Güneş takip kadranı güneşin günlük yolculuğunu yansıtarak usturlapla yapılan astronomik gözlemlere gönderme yapıyor ve bize güneşin merkezi rolünü hatırlatıyor.
 
Samsung Electronics Türkiye Taşınabilir İş Birimi Strateji ve Ürün Müdürü Onur Özdurak, sözlerine şu sözlerle devam etti: “Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, yaşadığımız coğrafyanın, geçmişi Mezopotamya uygarlıklarına kadar uzanan zengin astronomi mirasının bir kutlamasıdır. Antik Yunan’ın ve aynı zamanda Samsung’un bilime katkısının ve yenilik tarihine duyulan saygının da bir ifadesidir. Sınırlı sayıda üretilecek olan Astro Edition, keşif ve bilim cesaretine bir saygı duruşu olarak hem işlevsel hem de görsel olarak usturlaptan ilham alıyor. Kadranında güneşin ve ayın konumlarını gösteren ve pusulası bulunan Astro Edition, Samsung Galaxy Watch ailesinin tüm üstün teknik özelliklerini de taşıyor.”
Safir kristal camı, suya dayanıklılığı, özel tasarım kutusunda hediye olarak sunulan spor kumaş kayışı, 30 dakikada yaklaşık yarısını dolduran hızlı şarj özelliği ve gelişmiş Samsung işlemcisine eşlik eden biyosensörleriyle Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, Geceleri sizi en uygun duruma getirin. gündüzleri çalışıyor.

 

koycegiz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu