Yaşam

Taylar Türkiye’de ilk kez 15 Ağustos’ta Zorlu PSM’de olacak

Dünya müzik sahnesinin efsaneleri ‘PSM Yazı Seviyor by 100 Müzik’ konserlerinde buluşmaya devam ediyor!

Zorlu PSM’nin geçtiğimiz yıl #BuYazı ÇokLovez mottosuyla başlattığı PSM Loves Summer by 100 Music’in bu yılki ilk ismi Londra merkezli indie rock efsanesi Foals oldu. Taylar, PSM Yazı Seviyor by 100 Müzik kapsamında Türkiye’de ilk kez Violent PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak!

‘My Number’, ‘Mountain at My Gates’, ‘Birch Tree’, ‘Spanish’ gibi kült müziklerle dünyaca ünlü bir efsane haline gelen Mercury, Brit, NME, iHeartRadio gibi dünyaca ünlü birçok müzik ödülünün sahibi Milyonlarca dinlemeye ulaşan Sahara’ ve en son Haziran 2022’de yedinci stüdyo albümleri Life is Yours’u yayınlayan Foals, 100 Müzik’ten PSM Loves Summer kapsamında 15 Ağustos 2023’te Violent PSM Turkcell Sahnesi’nde unutulmaz bir konser verecek. .

2005 yılında indie-rock, alternatif rock ve dance-punk türlerinden esinlenerek çıkardıkları ‘Formation’ albümleriyle başarılı bir çıkış yapan İngiliz grup. taylar, 100 Music’ten PSM Yazı Seviyor Konser dizisi için açıklanan ilk isim oldu. İlk albümleriyle yakaladıkları ivmenin ardından ‘Antidotes’, ‘Total Life Forever’, ‘Holy Fire’, ‘What Went Down’, ‘Everything Not Saved Will Be Lost’, ‘My Number’ gibi başarılı albümlere imza attılar. , ‘Dağ Yanımda’. Gates’, ‘Birch Tree’, ‘Late Night’ ve Hot Chip, Hot Since 82, Rüfus Du Sol gibi değerli müzisyen ve grupların kült müziğine özgün yorumlar getiren efsane müzikleri ‘Collective Reworks’ , Solomun ve nihayet 2022. 2013 yılında çıkardığı ‘Life Is Yours’ albümünde yeni müzikleri ile adından söz ettirdi. taylar, 100 Music’ten PSM Yazı SeviyorViolent PSM, 15 Ağustos 2023’te Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmak için Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu