Haber

“Türk Milleti Aşağılanmaya İzin Vermeyecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Teşkilatı, tarihi 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçime bir ay kala MHP teşkilatları tempoyu yükseltiyor, her platformda vatandaşla buluşmak için canla başla çalışıyor.

MHP Yıldırım İlçe Başkanlığı Mesken Mahallesi’nde iftar yemeği düzenledi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar programı dualarla başladı. Programın açılış konuşmasını MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı yaptı. MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu, iftar programında Mesken Mahallesi sakinlerine de seslendi.

Programa ilişkin konuşan Zırhlıoğlu, “Bütün batılı ülkeler bu seçimin son derece değerli olduğunu söylüyor. İki partiden oluşan ve kendilerine “Millet İttifakı” adını veren “Zillet İttifakı” var ama liderimizin ifadesiyle, ” Zillet İttifakı bunun için geri dönme kararını verecektir’ dedi.

“Türk milleti aşağılanmanın geçmesine izin vermeyecektir”

Cumhur İttifakı’nın saha çalışması sonucunda yeniden iktidara geleceğini ifade eden Zırhlıoğlu, “Bu dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki üye sayısının Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ulaşması kritik önem taşıyor. Pandemiden bu yana saha çalışmalarımızda vatandaşlarla buluşup kucaklaşıyoruz. Türk Milletinin bu aşağılanmalara geçit vermeyeceğini sahada görüyoruz” dedi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu