Haber

Umre Fotoğrafına Tepki Gösteren Fulya Öztürk Açıklama Yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez turunu izlemek için Cumhurbaşkanlığı uçağıyla Mekke’ye giden gazeteci Fulya Öztürk, umreden geldiği başörtülü bir fotoğrafını paylaşarak, “Rabbim bana da nasip etti” dedi. Bu gönderiye tepki gösteren Öztürk, açıklama yaptı.

Uzun yıllardır muhabir olarak tanıdığımız gazeteci Fulya Öztürk deprem, sel, savaş fark etmeksizin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yaşanan tüm gelişmeleri bizlere aktardı.

Bir ara FOX TV’de yayınlanan gündüz programı “Fulya ile Umudun Olsun” ile karşımıza çıksa da son zamanlarda çok sevdiği gazeteciliğe geri dönmüştü.

Özellikle deprem bölgesinden yaptığı yayınlar ilgiyle izlendi. Birçok muhabirin bölgeden dönmesine rağmen aylarca depremzedelerin yanında kaldı ve yayınlarına devam etti.

Şimdi Fulya Öztürk başka bir konu ile yeniden gündemde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez tipi halini izleyen gazetecilerin ortasında kalan Öztürk, Cumhurbaşkanlığı uçağının önünde çekilen bu fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı.

Daha sonra Öztürk, “Rabbim bana da nasip etti” notuyla başörtüsünü paylaşarak umreye gittiğini duyurdu.

Ancak popüler gazetecinin cumhurbaşkanlığı uçağıyla uçtuğu Suudi Arabistan’daki Kabe ziyareti eleştirilere neden oldu.

Bu eleştiri ve yansımaların ardından Fulya Öztürk, Türker Akıncı’nın paylaşımına yanıt verdi.

Öztürk, “Gece 2.30’da gittim, yüreğimden geldi. Otelde yatmak istemedim, kalkıp gittim. Kimseyi kırmadım, kimsenin parasıyla gitmedim” dedi. söz konusu.

habermusabeyli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu