Haber

Yavuz Ağıralioğlu: İYİ Parti veya muhalefet mutsuz seçmenin önüne yeni bir alternatif koymazsa seçmen iktidara döner

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının ardından İYİ Parti’den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile yaptığı davet üzerine TV100’e açıklamalarda bulundu. Ağıralioğlu, “İYİ Parti veya muhalefet mutsuz seçmenin önüne yeni bir alternatif koymazsa seçmen iktidara döner.”

“5 YIL BOYUNCA İZLEDİM”

Yavuz Ağıralioğlu’na, “MHP’nin komşuluk çağrısını nasıl değerlendiriyorsunuz?” Kübra Par, programda aldığı yanıtı paylaştı; “İktidara gelecek muhalefet partileri, iktidardan umduğunu bulamayan seçmenin umut adresi olmalıdır. İktidardaki rakibiniz, seçmene ve millete vaat ettiği zenginlik, özgürlük ve adaleti elde edememişse, amacına ulaşamayanlar için iktidarın mutlu edemediği seçmenin güvenini kazanmak gerekir yani parti değil seçmenle ittifak yapmak muhalefetin görevidir. Beş yıl boyunca seçmen hassasiyetleri ve oy verme davranışları konusunda uyardım ve ne yazık ki haklı çıktım.

“SEÇMEN YÖNETİMİ İHTİŞAMLIĞI SEVİYOR”

Seçmen tezi sever, iradeyi sever, meydan okumayı sever, yapabilmeyi sever, yönetme yeteneğini sever, kuralı ve erdemli çabayı sever, ahlaki üstünlüğü sever, şüpheli siyasi birlik görünce seçmen belli bir çılgınlığı seçer. bilinmeyen bir zihin yerine. Seçmenin önüne yeni bir alternatif koymaz ise seçmen iktidara döner.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu