Yaşam

Yönetmen The Last of Us’ın 3. Bölümünün Orijinal Hikayeden Çok Farklı Olduğunu Açıklıyor

‘Sonumuz’ BluTV’de yayınlandığından beri tüm dünyada fenomen haline geldi. Bugüne kadar yapılan OUN uyarlamalarının ortasında en uygun olarak gösterildi. Küresel bir salgının medeniyeti yok etmesinin ardından, tüm zorluklara rağmen hayatta kalmayı başaran bir adamın, insanlığın son umudu olan 14 yaşındaki bir genç kızın sorumluluğunu üstlenmesini konu alan dizinin üçüncü bölümü kafaları karıştırdı. Dizinin yönetmeni ve yazarından bir açıklama geldi.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Naughty Dog tarafından oyun serisi olarak yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan The Last of Us, serinin gelmesiyle popülaritesini ikiye katlamayı başardı.

Craig Mazin’in yönettiği dizinin senaryosunu Craig Mazin ve Neil Druckmann kaleme alıyor.

Bella Ramsey ve Pedro Pascal’ın başrollerini paylaştığı dizi BluTV’de yayınlanıyor.

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği The Last Of Us dizisinin 3. bölümü hayranları tarafından eleştirildi.

Dizide Joel ve Tess’in daha önce Bill ve Frank ile tanıştığını görüyoruz ve dizinin büyük bir bölümü Bill ve Frank’in hikayesine odaklanıyor.

Serinin tamamen oyundan ayrıldığı noktada; İki eski dost ve ortak olan Bill ve Frank’i dizide sevgili olarak görüyoruz.

Bu durum hikayeyi ve oyunu sevenler için garip geldi. Bunun üzerine dizinin yönetmeni ve senaristlerinden bir açıklama geldi.

Yönetmen ve senarist, bu bölümü kasıtlı olarak farklı tasarladıklarını belirterek, “Kıyamet sonrası umutsuz bir dünyada iki kişinin aşkı bulma şeklini gerçekçi bir şekilde ele almak istedik” dedi.

Oyunun yazarı Neil Druckmann, bölüm 3 “İnsanların kazançlarını korumak için neler yapabileceklerini göstermeyi amaçlıyor.” dedim.

Serinin 3. bölümündeki fark hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu