Yaşam

Galatasaray’ın Şampiyonluğunu Bilen Michaela Astro: Önümüzdeki 10 Yıl…

Dünyaca ünlü Astrolog Michaela Astro Galatasaray’ın şampiyon olmasıyla birlikte taraftarlardan büyük destek aldı. Ünlü isim yeni tahminini de açıkladı.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yaşanan şampiyonluk yarışında düğüm son hafta çözüldü. Galatasaray, 3 puan alarak rakibinin önünde ligi zirvede tamamladı ve şampiyon oldu. Sezon başından beri Galatasaray’ın şampiyon olacağını söyleyen astrolog Michaela Astro ise Galatasaray’ın şampiyonluğa ulaşmasıyla tüm dikkatleri bir kez daha üzerinde topladı.

Michaela Astro Galatasaray’ı Şampiyon İlan Etmişti

Ligin başlaması sonrasında Galatasaray’ın şampiyon olacağını söyleyen Michaela Astro, bu iddialı açıklamasıyla taraftarların radarında yer almıştı. Başlangıçta Fenerbahçe’nin arkasında kalan ve kötü bir performans sergileyen Galatasaray için bu tahminler gerçekçi bulunmamıştı. Ancak Michaela Astro Okan Buruk’un tüm bu kötü süreci toparlayacağını ve sezon sonunda takımı şampiyon yapacağını belirtmişti.

Galatasaray’ın Şampiyonluğunu Bilen Michaela Astro: Önümüzdeki 10 Yıl…

Michaela Astro’nun söylediği gibi Galatasaray çıkışa geçmesiyle birlikte tüm rakiplerini bir bir yendi. 37. haftada kendi sahasında Fenerbahçe’ye kaybetmiş olsa da Galatasaray son haftada işini şansa bırakmadı ve Konyaspor’u net bir skor ile geçmeyi başardı. Bu tahminin ardından gelecek sezonlarda neler olacağını merak eden taraftarlara bu konudaki görülerini açıklayan Michaela Astro, bu sefer Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı.

10 Yıla Fenerbahçe Damga Vuracak

Şampiyon tahminleri yapan ancak Galatasaray şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından hesaplarını kapatmak durumunda kalanların aksine Michaela Astro geleceğe yönelik yeni kehanette bulundu. Fenerbahçe’nin 2. olmasına rağmen iyi durumda olduğunu söyleyen Michaela Astro, 10 yıl boyunca Türkiye’nin Fenerbahçe’nin başarılarını konuşacağını söyledi.

uluborlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu